Tu jesteś
Reklama
Nasze zdjęcia

Zespół Szkół Nr 1 w Przysietnicy

Gminny Przegląd Par Tanecznych „Roztańczone Przedszkolaki” w Przysietnicy


Taniec od wieków jest obecny w życiu ludzi. Dla  jednych jest on zabawą, dla niektórych staje się pasją. Począwszy od swobodnych ruchów przy muzyce, prostych zabaw ruchowo-muzycznych, pojawiających się we wczesnym dzieciństwie, po bardziej zaawansowane układy, zawsze wyzwala w człowieku pozytywne emocje.

Więcej…

 

KONKURS SZKOLNY MISTRZ ORTOGRAFII ROZSTRZYGNIĘTY

28 maja br. w  naszej szkole został zorganizowany doroczny konkurs ortograficzny „Szkolny Mistrz Ortografii”. Nauczyciele poloniści przeprowadzili eliminacje w dwóch kategoriach wiekowych: w klasach IV-VI  sp oraz VII sp,  II i III gimnazjum. Zwycięzcy z poszczególnych klas przystąpili do finału szkolnego.

A oto wyniki konkursu:

Więcej…

 

ŚWIĘTO SZKOŁY 2018


Tegoroczne Święto Szkoły obchodziliśmy 30 maja. Zgodnie z tradycją jest ono dla nas okazją do uczczenia osoby patronki szkoły – Marii Konopnickiej, przypomnienia faktów z jej biografii oraz zaprezentowania twórczości tej wybitnej poetki, pisarki i działaczki społecznej.

Więcej…

 

„Majówka Misyjna”


Dnia 8 maja 2018 roku, w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Krośnie odbyła się już kolejna „Majówka misyjna” pod hasłem: „Marzenia afrykańskich dzieci.” Celem tego spotkania było uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby ich rówieśników w Afryce oraz włączenie w ich w dzieło pomocy dzieciom z Kamerunu.

Więcej…

 

Podziękowanie Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera

 
 

„Z Ortografią na Wesoło”


Pod takim hasłem 13 kwietnia br. odbyło się spotkanie uczniów klas I-III, które było kolejnym działaniem mającym wzbogacić i uatrakcyjnić proces nauczania ortografii w klasach młodszych. Wszyscy wiemy, że opanowanie zasad polskiej pisowni jest sztuką i już najmłodsi uczniowie mają z tym zadaniem duże trudności.

Więcej…

 

TEATR SPOSOBEM NA WIOSNĘ

 

W dniu 22.03.2018r. Po raz dziesiąty Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Humniskach było organizatorem „Spotkania z Małym Teatrzykiem”. Podczas przeglądu teatralnego zaprezentowało się siedem przedszkoli z terenu naszej gminy. W tegorocznym spotkaniu w inscenizacjach wystąpiły duety,  a tematyka utworów dotyczyła wiosny.

Więcej…

 

„Festiwal wiersza i piosenki angielskiej”

 

W dniu 23 kwietnia br. odbył się w naszym przedszkolu „Festiwal wiersza i piosenki angielskiej”. Uczestnikami festiwalu były dzieci z wszystkich Przedszkoli Samorządowych gminy Brzozów. Celem festiwalu była między innymi prezentacja twórczości artystycznej oraz umiejętności językowych, a także rozwijanie zainteresowań dziecięcych i przełamywanie barier językowych.

Więcej…

 
Egzaminy i konkursy
Imieniny
Dzisiaj jest: 19 Sierpień 2018    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian
Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj14
mod_vvisit_counterWczoraj102
mod_vvisit_counterW tym tygodniu14
mod_vvisit_counterTydzień temu665
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1596
mod_vvisit_counterMiesiąc temu2618
mod_vvisit_counterRazem151274